Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

13 грудня 2017

Громадські слухання з питань Про бюджет Солонківської сільської ради ОТГ на 2018 рік будуть проводитися 15.12.2017р. о 16.00 год. в приміщенні Народного дому с. Солонка за адресою: с. Солонка, вул. Центральна, 1.

 

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу культури районної державної адміністрації

31 жовтня 2017
 

Увага! Попередження про туман по Україні

23 жовтня 2017
altЗа даними синоптиків Львівського обласного центру з гідрометеорології України по території області, до кінця жовтня вночі та вранці в Україні зберігатиметься туман, видимість на дорогах становитиме 200-500 метрів.
Шановні громадяни! Будьте обережні, особливо під час перебування на вулиці.
Водіям транспортних засобів рекомендується зберігати підвищену уважність та обережність на дорогах.
При густому тумані спеціалісти радять з’їхати на узбіччя (в дозволеному для цьому місці), залишити ввімкненою «аварійку» й чекати поки видимість не покращиться.
Небезпечно пересуватися під час туману «за кимось». Існує небезпека зіткнення при різкому гальмуванні.
«Будьте пильними і уважними на дорогах, не нехтуйте Правилами дорожнього руху!», - закликають правоохоронці.
 
                                                                                                             Відділ цивільного захисту
 
 

ОГОЛОШЕННЯ

17 жовтня 2017
altНа виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 10 жовтня 2017 року №942/0/5-17  «Щодо проведення комплексної перевірки технічного стану системи централізованого оповіщення цивільного захисту області» та з метою перевірки рівня готовності до дій за призначенням районної системи централізованого оповіщення цивільного захисту, 18 жовтня 2017 року протягом п’яти хвилин у період 3 14:40до 15:00 год. буде проводитись централізоване включення електросирен.
 
                                                                                                                           Відділ цивільного захисту
 
            
 
 

Міжнародні програми для бізнесу

09 жовтня 2017
altЗ метою стимулювання експорту та розширення послуг для підприємців малого та середнього бізнесу згідно листа Київської торгово-промислової палати, інформуємо Вас про можливість участі для підприємств у міжнародних програмах та проектах: 
1. Вже третій рік Австрійська програма партнерства «Україна-Австрія: експорт у країни ЄС», зі стажуванням у Відні, показує хороші результати та позитивний досвід для учасників програми. Програма включає в себе навчання у Києві з австрійськими експертами (3 модулі, тестування та диплом), з перекладом та матеріалами, сприяння пошуку партнерів, розробка індивідуальної програми візиту в Відень. 
2. Служба старших експертів (SES, Бонн) - надає експертну допомогу в усьому світі з метою сприяння співпраці та розвитку. З їхньої допомоги підприємства можуть запросити для вирішення певних технологічних або комерційних завдань досвідченого німецького експерта, який буде працювати на підприємстві від трьох тижнів до декількох місяців на добровільній та безоплатній основі.
За більш детальною інформацією просимо звертатись у Центр бізнес-освіти Київської ТПП. Контактна особа: Леся Засульська, тел.: (044)235-82-96; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  
 
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 66