“Кращий студент району 2017“
altПустомитівська районна рада спільно з Пустомитівською районною державною адміністрацією та Пустомитівською районною асоціацією місцевих громад (ПРАМГ) “ Громади Пустомитівщини “ проводить до Міжнародного дня студента  конкурс “ Кращий студент району 2017“.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету, яка розміщена сайті районної ради в рубриці «Новини району» http://pustomyty-rada.gov.ua/, і відправити її на електронну пошту  районної ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 31.10.2017.
Умови проведення конкурсу: 
1. Студенти подають свою кандидатуру, шляхом заповнення Анкети та повинні мати характеристику із зазначенням конкретних особливих заслуг, досягнень, нагород, результатів, підписана ректором (заступником ректора) вищого навчального закладу/деканом та довідку з навчального закладу. Окремо весь пакет документів надсилається на електронну адресу районної ради до 31.10.2017
2. Після засідання конкурсної комісії обираються найкращі студенти за відповідними номінаціями:
- Номінація "Прометей науки"  - студенти, які досягли високих злетів у науковій роботі. Це - студенти-відмінники та студенти - науковці.
- Номінація "Творчий злет" - студенти-митці, які прагнуть урізноманітнити цей світ, дати йому більше світла, гармонії, оспівати його красу у своїх творіннях. Це — майбутні поети і композитори, музиканти і художники, актори.
- Номінація "Вдалий старт" - студенти-спортсмени, що мають високі здобутки у спорті.
- Номінація "Молода генерація" - студенти, які отримали найвищі бали на ЗНО
- Номінація "Товариське плече" - лідери студентського профспілкового руху. 
3. На фінальний заході на якому проводитиметься нагородження лауреатів та переможців конкурсу дипломами та цінними подарунками проводиться щорічно в листопаді поточного року до Міжнародного Дня студента подають відеопрезентацію «Моє портфоліо» із обов’язковим відображенням нагород та відповідних документів, матеріалів, фото, які підтверджують досягнення та особливі заслуги претендента у відповідній номінації. Час перегляду відеоматеріалу не повинен перевищувати більше ніж 3 хвилини.
 
» Повернутись до оголошень