На Львівщині стартує Школа експортера для початківців
altЗа ініціативи Львівської обласної державної адміністрації, Львівської торгово-промислової палати, НУ «Львівська Політехніка» та Асоціації професійних митних посередників в області стартує Експортна школа для початківців. Завдання школи – допомогти малому та середньому бізнесу освоїти основи експортної діяльності та набути практичні навички для виходу на зовнішні ринки для успішного продажу своїх товарів за кордон.
Як інформують у департаменті економічної політики Львівської облдержадміністрації навчання розраховане на підприємців - тих, хто створює, продає вироби на внутрішньому ринку Україні, кому необхідна допомога у виході на зовнішні ринки, хто бажає зрозуміти, з яких основних етапів складається експортна діяльність підприємства, та які інструменти слід використовувати для здійснення прямих продажів закордон.
Навчальний курс дає комплексне та системне розуміння про те, з чого складається експортна діяльність підприємства, як почати експортувати на зовнішні ринки. Він орієнтований на досвід компаній.
В межах курсу передбачено 8 модулів, 16 годин інтенсивного курсу за темами:
- попередній відбір цільових ринків та їх дослідження, в т.ч. маркетинговий аналіз як інструмент визначення оцінки готовності товару до експорту; 
- тарифні та нетарифні засоби регулювання експорту;
- розробка експортної стратегії підприємця початківця;
- фінансово-економічне обґрунтування ефективності та ціноутворення в експортній діяльності (Інкотермс);
- митні режими. Митне оформлення експортних операцій. Статус уповноваженого (схваленого) експортера;
- умови сертифікації товарів та міжнародні обмеження;
- особливості експортних контрактів;
- В2С export: як працює e-commerce канал.
Також підприємців ознайомлять із досвідом компаній Львівської області в напрямку розвитку бізнесу та виходу на нові глобальні ринки, для них проведуть нетворкінг на заходах програми у колі потенційних партнерів та представників бізнесу та нададуть ексклюзивний доступ до розширених навчальних матеріалів, статей та відеоконтенту.
 
Зареєструватись на курс можна за посиланням.  
» Повернутись до оголошень