Стан реалізації «Програми енергозбереження для населення Пустомитівщини на 2017 – 2020 роки»
З метою зменшення обсягів використання енергетичних ресурсів населенням,  скорочення витрат на утримання та експлуатацію житла та стимулювання населення на впровадження енергозберігаючих заходів розроблено «Програму енергозбереження для населення Пустомитівщини на 2017 – 2020 роки». 
В рамках Програми впродовж 2017 року надано 55 кредитів для фізичних осіб на впровадження енергоефективних заходів з сумою відшкодування з районного бюджету 21,483 тис. грн.
На 2018 рік в районному бюджеті передбачено 100 тис. грн. для реалізації Програми.
Районна Програма передбачає відшкодування 15% річних відсотків за кредитами, що надаються для населення на впровадження енергозберігаючих заходів.
Окрім того обласною «Програмою енергозбереження для населення Львівщини на 2016-2020 роки» передбачено відшкодування ще 10% відсотків за згаданими кредитами.
Варто також зазначити, що для мешканців Пустомитівської міської ради з місцевого бюджету додатково проводиться відшкодування 10% річних відсотків за вказаними кредитами для Позичальників.
Послідовність реалізації Програми
Між Пустомитівською райдержадміністрацією та кредитно-фінансовими установами, а саме: АТ «Ощадбанк» та КС «Вигода» укладено Генеральний Договір про співробітництво.
Відшкодування відсотків здійснюється на підставі Генерального Договору та відповідного пакету документів, які зберігаються в кредитно-фінансовій установі і є доступними для ознайомлення за вимогою головного розпорядника коштів.
Відшкодування відбувається помісячно, шляхом перерахунку райдержадміністрацією коштів на рахунок відповідної кредитно-фінансової установи, яка в свою чергу розподіляє ці кошти на поточні рахунки Позичальників, про що райдержадміністрації надаються відповідні підтверджуючі документи.
Відшкодування відсотків за кредитами здійснюється на впровадження таких енергозберігаючих заходів:
- встановлення обладнання, для роботи якого використовується альтернативна енергія;
- утеплення зовнішніх стін будинків, підвальних приміщень, горищ покрівель та фундаментів;
- встановлення рекуператорів тепла;
- встановлення та заміну вікон, віконно-балконних конструкцій з енергозберігаючим двокамерним склопакетом;
- встановлення та реконструкцію електроопалення за енергозберігаючими технологіями;
- встановлення та реконструкцію індивідуальних систем опалення, у тому числі з використанням альтернативних до природного газу джерел енергії.
 
Відділ житлово-комунального господарства та 
будівництва райдержадміністрації