Львівщина

Завдяки проведенню профілактичних рейдів в області 47 дітей повернули у сім’ї

17 жовтня 2018
altСпільно з представниками ювенальної превенцїі, центром соціальних служб та іншими суб’єктами соціальної роботи на місцях провели 934 профілактичних заходи, під час яких виявили 98 неповнолітніх осіб.
«Цього року уже втретє ми підбиваємо підсумки таких рейдів. Разом з соціальними службами ми виявили 98 неповнолітніх дітей, з яких 87 - на вулиці, а 11 дітей вилучали із сімей, де була така потреба. Під час рейдів обстежили різні місця, ініціювали притягнення до відповідальності 7 посадових осіб та майже три сотні батьків», - зазначив керівник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.
 

На Львівщині триває виплата пенсій за жовтень

17 жовтня 2018
altГоловне управління Пенсійного фонду України у Львівській області продовжує фінансування пенсійних виплат за жовтень 2018 року.
Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області.
Станом на 12 жовтня 2018 року на фінансування пенсійних виплат спрямовано 970,8 млн грн, що становить 58,9 % від місячної потреби.
Виплата пенсій через поштові відділення та установи банків здійснюється за встановленим графіком.
 

У Львівській ОДА відбувся круглий стіл з питань альтернативної енергетики

17 жовтня 2018
altСьогодні, 17 жовтня, у Львівській ОДА відбувся круглий стіл «Біоенергія і село. Наука та практика. БезАльтернативний шлях до Альтернативної енергетики».
Серед учасників заходу – представники профільних департаментів Львівської ОДА, наукових установ, громадської організації «Кластер Енергії», сільськогосподарських підприємств.
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 2511