Відкриття рейсу і туристичний розвиток: Львівщина співпрацюватиме з Грузією
altСьогодні заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук зустрілась із делегацією з Грузії (Батумі) та авіакомпанії YanAir, які перебувають на Львівщині у межах промоційного туру.
 
Оксана Стоколос-Ворончук ознайомила делегацію із туристичним потенціалом Львівської області, а також за підтримку територіальної цілісності України.
 
“Завдяки цьому промотуру ми зможемо активізувати нашу співпрацю. На Львівщині є 8 об'єктів культурної спадщини ЮНЕСКО, у нас зосереджена велика кількість культурних пам’яток”, - зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.
 
Під час зустрічі йшлося про відкриття рейсу Львів – Батумі у червні та організацію промотуру для українських туроператорів у Грузію.
 
“Відкриття рейсу сприятиме тому, що на Львівщину приїжджатимуть туристи з Грузії, це сприятиме економічному розвитку регіону. Наші громадяни також зможуть подорожувати і відкривати для себе нові міста. У наступному році плануємо відкрити рейс Львів – Тбілісі”, - зазначила представник української авіакомпанії YanAir Світлана Ільченко.
 
Делегація з Львівщини зазначила, що на Львівщині унікальним є “зелений туризм”, кухня і люди.
 
“Ми побачили наскільки українці є привітними і працьовитими. У вас окрім архітектури є неймовірна природа, Карпати  вражають, присмак українських страв незабутній і ми обов’язково повернемось сюди”, - розповіла менеджер туристичної компанії «Аvianet» Софі Катамадзе.
 
Зазначимо, промоційний тур для представників туристичного бізнесу Грузії тривав з 13 травня за маршрутом: м. Львів – м. Трускавець – смт. Славське – с. Волосянка – с. Урич – м. Львів  - с. Жорнисько – м. Львів.