Пустомитівщина

До Вашої уваги!

25 березня 2019

altРеалізація права голосу - це вклад у майбутнє своєї держави. Якщо ти вболіваєш за неї, прагнеш позитивних змін, і при цьому не хочеш лише нарікати, що все погано, - потрібно прийти на виборчу дільницю і реалізувати його!

 

Проведено спільне штабне тренування з територіальної оборони

25 березня 2019

altВідповідно до законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію”, “Про військовий обов'язок і військову службу”, листа Львівської обласної державної адміністрації від 04.03.2019 №5/32-8-6дск, “Про проведення спільного штабного тренування зони територіальної оборони №3 (Львівська область)” та Плану підготовки військових комісаріатів Львівської області на 2019 рік, 25 березня 2019 року під керівництвом військового комісара Львівського комісаріату розпочато спільне штабне тренування з територіальної оборони на тему: “Вироблення замислу територіальної оборони в зоні територіальної оборони”.

 

Голова РДА Ігор Хрунь провів нараду з працівниками галузі медицини Пустомитівського району

25 березня 2019
altaltОстаннім часом питання реформування медичної галузі на території району викликає все більший інтерес і зацікавленість жителів. На сьогодні, однією з пріоритетних соціальних ініціатив Президента України Петра Порошенка є покращення медичного обслуговування громадян.
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 2481