Пустомитівщина

У селі Солонка буде визначено «Краще спортивне село Львівщини 2018 року»

20 червня 2018
alt23 червня в селі Солонка відбудуться фінальні спортивні змагання серед команд сільських, селищних рад «Краще спортивне село Львівщини 2018 року», присвячених Дню Конституції України. Урочисте відкриття змагань, організатором яких є обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Колос", розпочнеться о 10.30 год. на спорткомплексі с.Солонка.
 
 

Організаційні питання

20 червня 2018

altГолова райдержадміністрації Ігор Хрунь провів низку нарад за участю окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. Обговорювалися організаційні питання роботи відділів та управлінь.

 

З робочими візитами у Лапаївку та Жирівку

20 червня 2018
altВчора голова райдержадміністрації Ігор Хрунь відвідав з робочими візитами Лапаївську та Жирівську сільські ради. Керманич району провів зустріч з громадськістю, представниками сільських рад, організацій, закладів та підприємств, розташованих на адмінтериторіях  органів місцевого самоврядування.  У ході зустрічей, серед інших, порушувалися та обговорювалися  питання фінансово-господарської діяльності громад, функціонування закладів освіти, культури та медицини, необхідності активізації роботи щодо  набору громадян на військову  службу за контрактом та строкову військову службу  у Збройні Сили України, впровадження медичної реформи. Йшлося, також, про легалізацію заробітної плати, відповідальність за порушення податкового та трудового законодавства.
 
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 2074