Пустомитівщина

Про ефективне та правове використання земель сільськогосподарського призначення

23 лютого 2018
altЗ метою забезпечення ефективного використання земель сільськогосподарського призначення як ресурсу та уникнення порушень вимог чинного законодавства, з вересня місяця минулого року у Львівській області в тому числі і у Пустомитівському районі проводиться аудит використання земель сільськогосподарського призначення.  В результаті проведення аудиту районною робочою групою, вдалося значну частину земельних ділянок (паїв) привести в ефективне та правове використання. Громадяни почали активніше оформляти право власності на так звані невитребувані земельні ділянки (виготовляти державні акти на основі сертифікатів) а потенційні спадкоємці - відновлювати спадщину на неуспадковані паї, в тому числі і судовому порядку, що дає змогу використовувати земельні ділянки в правовому полі.
 

25 лютого відбудеться відтворення бою майже 100-літньої давнини

23 лютого 2018
altТеатралізоване військово-історичне дійство відбудеться у селі Вовчухи Городоцького району з нагоди 100- річчя проголошення ЗУНР та боїв підрозділів Галицької Армії під час «Вовчухівської офензиви» (наступальної воєнної операції ГА у лютому 1919 року під час українсько-польської війни 1918-1919 років).
Театралізоване військово-історичне дійство розпочнеться о 14.00 біля Народного дому села Вовчухи. 
Організатори заходу:
ГО «Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять»;
Львівська обласна державна адміністрація;
Долинянська сільська рада; 
громада с. Вовчухи.
 
 

Проект "Рука допомоги"

23 лютого 2018

alt22 лютого двоє учасників проекту "Рука допомоги" з Пустомитівщини успішно захистили свої бізнес-плани. За рішенням Комісії з реалізації пілотного проекту по залученню до роботи членів малозабезпечених сімей і внутрішньо переміщених осіб, створеній при Львівській облдержадміністрації, вони отримають фінансову допомогу на започаткування власної справи. Багатодітний батько Віталій Марийчук, який перевіз родину на Львівщину з Алчевська Луганської області, вирощуватиме у с. Шоломинь Пустомитівського району зелень, застосовуючи метод гідропоніки. Ще один салон краси з’явиться у с.Ставчани Пустомитівського району завдяки Олені Кондрин.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 1873