Пустомитівщина

Кращі державні службовці нагороджені грамотами райдержадміністрації

23 червня 2017
altСьогодні голова райдержадміністрації Володимир Говенко привітав на урочистій нараді працівників апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації з професійним святом — Днем державної служби. Володимир Говенко наголосив, що від щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності держслужбовців значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень, як у районі, так і в країні, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак, піднесення позитивного іміджу держави на міжнародному рівні. 
 

23 червня в Україні відзначається День державної служби

23 червня 2017
altВраховуючи роль державної служби в процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави, Президент України своїм Указом від 4 квітня 2003 року встановив професійне свято – День державної служби, яке відзначається щороку 23 червня.
 

Особистий прийом громадян

23 червня 2017
alt23 червня  голова райдержадміністрації Володимир Говенко провів особистий прийом громадян на який звернулися 4 мешканців району. У ході прийому порушувалися питання земельних та добросусідських відносин, роботи МЖКП у м.Пустомити. 
 
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 1487