Пустомитівщина

100 років соборності - розгорнімо прапор України.

22 січня 2019

altПрацівники відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації вітають усіх зі святом  Днем Соборності – сторіччя Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

 

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації нагадує роботодавцям області про відповідальність за несвоєчасну та не в повному обсязі виплату заробітної плати!

22 січня 2019
altВідповідно до норм законодавства, зокрема ст.115 Кодексу законів України про працю, заробітна плата має виплачуватись регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів − представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.
 

До уваги роботодавців!

22 січня 2019

altВідповідно до вимог ч. 2, 3 ст. 119 КЗпП України, працівникам, які залучаються до виконання обов'язків, передбачених законами України"Про військовий обов'язок і військову службу"і"Про альтернативну (невійськову) службу","Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію",  надаються гарантії та пільги відповідно до цих законів.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 2382