Пустомитівщина

ЦІКАВЕ СПІЛКУВАННЯ

08 грудня 2017
altЗ нагоди Дня місцевого самоврядування у Пустомитівській ЗОШ №1 відбулася зустріч із секретарем Пустомитівської  міської ради Андрієм Жидачеком, який розпочав свою розмову із школярами з демонстрації Герба м.Пустомити та його прапора, нагадавши учням дату заснування міста – 1441 рік. Цікаво їм було дізнатися, що на території міської ради проживає 12 тисяч мешканців.
 

Оголошення

08 грудня 2017
altУ неділю,10 грудня, в приміщенні МЦ «Птах» відбудеться перший етап із серії турнірів «Зимовий кубок Пустомитівського району з шахів». До участі запрошуються шахісти м.Пустомит та району. Турнір пройде за швейцарською системою у 7 турів, з контролем часу 10хв.+5сек. на хід. Учасники турніру будуть нагороджені кубками та медалями.  Турнір відбудеться за сприяння сектору молоді та спорту Пустомитівської РДА (Євген Гладиш). Головний суддя та організатор турніру Д. Масляк.
 
 

Україна та Литва підписали низку документів про двостороннє співробітництво

08 грудня 2017
altЗа підсумками Десятого засідання Ради Президентів України та Литви в присутності лідерів держав Петра Порошенка та Далі Грібаускайтє було підписано низку документів про двосторонню співпрацю.
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 1751