Обстежено житлово-побутові умови
altПротягом 2016 року працівниками служби у справах дітей обстежено житлово-побутові умови проживання 32 неблагополучних сімей. За результатами обстеження складені відповідні акти; спільно з інспекторами сектору ювенальної превенції Пустомитівського відділення поліції Франківського відділу поліції ГУ Національної поліції України у Львівській області проведено 19 профілактичних заходів (рейдів) “Вулиця”, “Підліток”, “Вокзал”, в ході яких було виявлено 17 дітей (14 з вулиці) та 3 дітейсім’ї) шкільного віку; 3 дітей влаштовано в притулок для дітей служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації, оскільки їх мати ухилялася від виконання батьківських обов’язків; до адміністративної відповідальності притягнуто 4 батьків, які неналежно виконували батьківські обов’язкичисла батьків, діти яких опинилися у складних життєвих обставинах).
Ініційовано позбавлення батьківських прав 2 матерів та 1 батька щодо 3 дітей. Протягом 2016 організовано та проведено 4 засідання Координаційної ради з питань дітей районної державної адміністрації
Протягом вересня-жовтня минулого року проводився Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» в Пустомитівському районі з метою виявлення дітей шкільного віку, які неохопленні навчанням, соціального захисту прав та інтересів дітей, їх безпритульності та бездоглядності. Під час проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» не було виявлено дітей, які не приступили до навчання.