Бесіди виховного характеру
altВідповідно до листів відділу освіти райдержадміністрації про учнів, які без поважних причин не відвідували навчальні заклади в Пустомитівському районі за підсумками 2016-2017 навчального року працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації проводилися бесіди виховного характеру з дітьми та їх батьками (10 дітей з 10 сімей) з метою з'ясування причини пропусків уроків. У разі неявки батьків з дітьми здійснюються спільні виїзди з інспекторами сектору ювенальної превенції Пустомитівського відділення поліції Франківського відділу поліції ГУ Національної поліції України у Львівській області та фахівцями соціальної роботи Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді за місцем фактичного проживання учнів. Так було здійснено 3 спільних виїздів за місцем проживання сімей, про що складалися відповідні акти.
Працівники відділу профілактики служби у справах дітей райдержадміністрації були присутні на 53 судових засіданнях у 34 кримінальних справах в Пустомитівському районному суді.
Протягом 12 місяців 2016 року проведено 45 засідань Комісії з питань захисту прав дитини, на яких прийнято 317 рішень, підготовлено 253  проектів розпоряджень голови РДА, 16 висновків про доцільність позбавлення батьківських прав. Забезпечено участь працівників служби у 177 судових засіданнях по цивільних та кримінальних справах. Розглянуто 59 письмових  звернень громадян.