Податкова знижка
altНа зустрічі з платниками податків в.о.першого заступника начальника А.С.Кобільник інформував, що громадяни можуть повернути частину сплаченого у минулому році податку на доходи фізичних осіб, і, таким чином,  реалізувати власне право на отримання податкової знижки
А.Кобільник роз’яснив, що до податкової знижки включаються фактично здійснені витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами. До числа таких витрат належать: частина суми процентів, сплачених за користування іпотечним кредитом; сума коштів, сплачених на користь закладів освіти для компенсації вартості навчання;  платежі за договорами довгострокового страхування життя та пенсійні внески в рамках недержавного пенсійного забезпечення; сума витрат на оплату допоміжних репродуктивних технологій; сума витрат на оплату державних послуг, пов’язаних з усиновленням дитини; кошти, сплачені на переобладнання транспортного засобу з використанням біопалива; сума витрат на сплату видатків на будівництво або придбання доступного житла
Андрій Кобільник також наголосив, що змінюються умови для отримання податкової знижки на оплату навчання. З 2017 року для отримання податкової знижки у разі оплати вартості навчання членів сім’ї першого ступеня споріднення не обов’язково, щоб такий член сім’ї не одержував зарплату.
Тобто відповідний член сім’ї може бути працевлаштованим, отримувати зарплату, а особа, яка оплачує на його користь вартість навчання, може включити ці витрати до податкової знижки.
Окрім того, було знято всі обмеження щодо розміру витрат, які включаються до податкової знижки. Так, до 01.01.2017 р. сума витрат, дозволена до включення до податкової знижки, не могла перевищувати суми місячного прожиткового мінімуму для працездатної особи станом на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн. У 2016 році ця сума становила 1 930 гривень.