Розвиток фізичної культури і спорту
altРозвиток фізичної культури і спорту, молодіжної політики здійснюється  згідно з   Програмою розвитку фізичної культури та спорту у Пустомитівському районі на 2014-2016 роки, затвердженої на  сесії районної ради 13 лютого 2014 року, та районною програмою «Молодь Пустомитівщини». Наприкінці року визначилися переможці в комплексному заліку ХХУ обласних спортивних ігор Львівщини,  які були присвячені ювілеям І.Франка та М.Грушевського. Упродовж року відбувалися змагання у 19 видах програми. Пустомитівський район виборов третє  командне місце за підсумками року. В обласній Спартакіаді серед ветеранів спорту (10 видів змагань)  район посів  ІІ підсумкове  місце.
ФСТ «Колос» провело на спортивній базі с.Солонка обласні комплексні спортивні ігри  для визначення кращого спортивного села Львівщини, прибули команди 15 районів області. Переможцем у загальному заліку вже вкотре стала команда Солонки.
Завдяки організаційнійній підтримці РО ФСТ «Колос» відбувалися матчі районного чемпіонату з футболу, який проходив у два кола, у ньому взяли участь 48 сільських команд, футбольні змагання на Кубок Незалежності ( взяли участь 32 команди), також проведено різноманітні турніри з футболу серед ветеранів, проводився турнір «Пам’яті Героїв Небесної сотні» (брали участь 36 команд), у змаганнях на Кубок «Золота осінь» взяли участь 28 команд
Вперше проводилися міжнароді змагання з веслування на човнах типу «Дракон» на спортивних базах у Наварії. Тут участь взяли 14 команд, загалом понад 250 учасників
Районний клуб ветеранів спорту та РО ФСТ «Колос» провів регати веслування серед ветеранів Львівщини на озері Наварія.
Цьогоріч уперше у Солонці відбувся жіночий турнір обласної організації ФСТ «Колос», в якому змагалися команди: с.Ковирі ( яким за 50), с.Солонки ( яким під 30), с. с.Солонки ( яким під 20) і с.Бишів Радехівського району ( яким під 20).