ЗОЛОТІ МЕДАЛІ
alt21 січня у м. Бориславі Львівської області відбувся відкритий обласний турнір з кікбоксингу ,,Відкритий ринг,, на базі місцевого ДЮСШ . У розділі К-1  вистаавили своїх бійців , Пустомитівська ДЮСШ,, Надія’’. Кращими на рингу у ваговій категорії до 51кг.,став Максим Мицько та Богдан Данилко у категорії до 60 кг. Підготовку спортсменів до змагань проводив чемпіон світу з кікбоксингу  серед професіоналів Дмитро Степанов та тренер ДЮСШ,, Надія’’ Ігор Фединяк. Цьогож дня у м. Харкові проходив Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений памяті заслуженого тренера України Леоніда Дуная серед кадетів 2000-2002 р.н.
        Майстерність та силу духу продемонстрували вихованки Щирецької школи вільної боротьби СДЮШОР ,,Спартаківець’’.
        Оксана Чудик у ваговій категорії до 65 кг., першу сутичку  виграла з рахунком 3:0 в О.Москальової з м. Бровари. Другу суперницю з Білорусії перемогла  2:0 , та у фінальному поєдинку впевнено здолала представницю м. Житомира з рахунком 4:0 .
         Романа Вовчак до 70 кг., перший поєдинок перемогла достроково поклавши на лопатки А. Тісліченко з м. Херсон. Другу сутичку також виграла достроково на туше спортсменку з Молдови. У третьому фінальному поєдинку Романа провела напружену боротьбу і перемогла з рахунком 13:3 Крістіну Малявку  із Білорусії .
 Тренера: Степан Ткачишин,Олександр Раковський.
        Спортсмени взяли участь у змаганнях за підтримки Громадської Організації ,, ВЕКТОР РОЗВИТКУ ЄДИНОБОРСТВ,,
         Вітаємо тренерів та чемпіонів,бажаємо здоров’я та підкорення спортивних вершин.