Міст єдності
altЗ метою поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення зі ст.20 Конституції України, виховання патріотичних почуттів та поваги до державної атрибутики, виявлення інтересу до вивчення історії України 23 січня у Нижньобілківській ЗОШ І-ІІ ступенів були проведені:
-єдина інформаційна година ,,Національна єдність –запорука державності України,, (вчитель історії Чемоданова М.Р.);
-уроки-бесіди ,,День Соборності України,, ( 1-4 кл, вчителі початкових класів Войтович Г.М., Мицько Р.Т.,Білецька І.М.);
-тематичний урок ,,Соборна Україна-ідея єдності українських земель,, (5-7 кл., вчителі  Трошина Л.М.,   Скаліш З.М.);
-виховна година ,,Співаймо славу тій події і тепер: до Дня Соборності України,, (8-9 кл. вчителі  Лех Н.М., Кіндрат О.М.).
           Епіграфом цього дня у школі були слова української поетеси Ліни Костенко:
Шматок землі , ти звешся Україно.
Ти був до нас. Ти будеш після нас.
          Педагог-організатор провела із школярами вікторини:
-,,Що я знаю про свою державу,, ,
-,,Що я знаю про національну символіку,, ,
-,,Що я знаю про героїв України,, .
       Діти читали вірші про Україну, розповідали легенди про народні символи вербу і калину, ластівку і соловейка, співали патріотичні пісні. Потім переглянули відео ,,Акт Злуки УНР та ЗУНР,, , ,,День Соборності –перше свято,,.
         Учителі української мови  Мельник Н.Г та Ривак Г.І. запропонували учням написати творчі роботи   на тему:,, Яким я бачу майбутнє моєї держави,,.
          Після учнівський і вчительський колективи провели акцію ,,Міст єдності,,. Діти прикрасили сільський міст синьо-жовтою символікою, виконали Гімн України і промовили молитву  за мир і спокій у державі Україна.
         Проведені заходи були спрямовані на виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, поваги до минулого українського народу, утвердження демократичних цінностей.