Дозвілля в бібліотеках
altКористувачі бібліотек району минулого року мали можливість з користю провести своє дозвілля в бібліотеках. Їм на допомогу були організовані  журнально-книжкові калейдоскопи «Світ рукоділля», «Квіткові барви» «Готуємо з любов’ю». У бібліотеціфілії с.Дмитровичі на кожен місяць заплановані заходи для дітей та юнацтва з розвитку дитячої творчості «Мистецький записничок» На протязі першого півріччя користувачі навчилися бісеру-плетіння , опанували техніку орігамі та витинанки.  
           З метою належної організації відпочинку дітей під час літніх канікул районною бібліотекою для дітей було розроблено регіональну  програму літнього читання «В гостях у книги». В рамках якої заплановано цікаві заходи і зустрічі
           Так  в районній дитячій бібліотеці та в філії с. Малечковичі   відбулась  зустріч з Львівським дитячим письменником  Олександром Зімбою.
           На запрошення фотохудожника із Франції Жана-П’єра Дюрена  читачі бібліотеки-філії с.Дмитровичі мали можливість проглянути його роботи , які виставлялись у м.Львові. Хто не мав змоги відвідати Львів, ознайомився з його роботами безпосередньо в бібліотеці , яка організувала виставку-експозицію його репродукцій « Колекція  дерев’яних церков Словаччини», подарованих автором .
           Основну увагу бібліотеки приділяли популяризації літератури та літературно - мистецьких дат, як українських так і світових.
           Гідно відзначили 145р  з д.н. Лесі Українки.  Районна бібліотека спільно з товариством «Просвіта» ім.. Т. Шевченка провела   літературно-музичний вернісаж «Львівський слід в творчості Л.Українки», змонтувала відео-ролик по даній тематиці. В бібліотекахфіліях пройшли години поезії, літературні години, літературно-мистецькі вечори приурочені поетесі