Сесія районної ради
alt
Під головуванням очільниці районної ради Галини Гички, 31 січня відбулася 22-а позачергова сесія Пустомитівської районної ради . Участь у засіданні  брав заступник голови райдержадміністрації Павло Городечний.
        Серед іншого, депутати прийняли рішення: спрямувати обсяг вільного залишку коштів районного бюджету по загальному фонду в сумі 704 200 грн. (що склався станом на 1 січня 2017 року), у т.ч.  145 000 грн. - для надання матеріальної допомоги двом вдовам загиблих в АТО, вдові Героя Небесної Сотні (для вирішення житлових питань) та жительці села Оброшино (для лікування); зменшити розмір плати за харчування у дошкільних навчальних закладах на 50 % для батьків, у сім’ях яких є троє і більше дітей, та звільнити від плати за харчування  батьків або осіб, які їх замінюють, у сім’ях, сукупний дохід яких на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму,  та сім’ях, в яких виховуються  діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю,  діти батьків - учасників АТО, діти батьків, загиблих під час Революції Гідності, діти, які перебувають у спеціальних групах , що потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку (2 групи в ДНЗ №3 м.Пустомити, 2 групи в ДНЗ с.Лапаївка).
     Детальніше з рішеннями районної ради можна буде ознайомитися на офіційному сайті органу місцевого самоврядування (після їх оприлюднення).