Знайомство з організацією ОБСЄ
altПісля розпаду Радянського Союзу Верховна Рада України, за правонаступництвом, з 30 січня 1992 року стала повноправним членом Парламентської асамблеї Наради з безпеки і співробітництва в Європі. З того часу Україна бере участь у роботі колективних керівних органів Організації. За ініціативою Уряду України У серпні 1994 року була заснована Місія ОБСЄ в Україні. Свою діяльність організація в Україні розпочала 24 листопада 1994 року. Основну  увагу Місії було зосереджено на питаннях підтримки суверенітету, територіальної цілісності та непорушності кордонів України відповідно до основних принципів ОБСЄ.
   2014 рік складних випробувань для України у протистоянні з Російською Федерацією та вирішенні конфлікту на сході. Українсько-російські проблеми стали викликом для усієї системи європейської безпеки та стабільності.
       Ознайомитися з роботою Місії ОБСЄ учні Давидівського загальноосвітнього закладу мали змогу безпосередньо від самих представників організації із різних країн, які завітали у школу.
Вони ознайомили дітей з структурою організації, як вона працює, які засоби порятунку застосовує у разі потреби. А також діти  мали змогу попрактикуватися у спілкуванні англійською мовою.
   Кожна дитина отримала подарунок від організації. А допомогла організувати і провести зустріч педагог- організатор Водоніс Л.І.