Світ безпечного Інтернету

altНа сьогодні Інтернет відіграє важливу роль в житті сучасної людини. Глобальна мережа Інтернетце необмежений ресурс, який може бути використаний як для навчання, так і для відпочинку та спілкування з друзями. Але вміщаючи в себе великий інформаційний, навчальний та розважальний потенціал, Інтернет може бути небезпечним та становити певний ризик, особливо для дітей.

   7 лютого 2017 року у світі відзначався День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».   Учні Милятичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів теж долучилися  до  спільного проведення цього дня у своїй школі. Вчителем інформатики Писко Л.Г. було проведено заходи з використанням різних інтерактивних форм: ігрове заняття «Безпечна країна Інтернет» ( 2-3 класи), подорож безпечним Інтернетом (5 клас), пізнавальна програма «Світ безпечного Інтернету» (8-9 класи), відверта розмова «Інтернет-загрози: це повинен знати кожен» (10-11 класи), відеолекторій «Ігроманія» з подальшим його обговоренням. Аналізуючи переглянуті відеофрагменти, учні знайомилися з основними видами реальних небезпек віртуального світу, які на сьогоднішній день визнано проблемами людства. З великим захопленням школярі 5-6 класів підготували  виставку малюнків «Безпека в Інтернеті».
   Усі заходи сприяли формуванню вмінь безпечної поведінки дітей та молоді   в Інтернеті, привернули увагу учнів  до загроз, що несе невміння правильно користуватися мережею Інтернет