«Я – за безпечний Інтернет»
altУ зв’язку з відзначенням 7 лютого 2017 року у світі Дня безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету», у Скнилівському НВК «ЗНЗ І – ІІ ст. – ДНЗ» вчителем інформатики  Біляк О.В. та педагогорганізатор  Керкало Г.В. було проведено ряд заходів для учнів молодших і старших класів, головною метою яких було визначення учнями позитивних та негативних сторін Інтернету та усвідомлення важливості  дотримання правил безпечної роботи в Інтернеті. В позаурочний  час учні 5 – 9  класів разом з педагогоморганізатором  розробляли друковану продукцію до Дня безпечного Інтернету. Був виготовлений плакат, пам'ятки про правила безпечної поведінки в мережі Інтернет.
   Між учнями 9 та 7  класу пройшов диспут  на тему « Інтернет: за та проти, добро чи зло». Учні 8 класу брали участь у грі «Хто більше?», в рамках якої протягом певного часу записували якомога більше Інтернет - термінологій, учні 9, 7 класів брали участь у конкурсі «аналогія в роботі із Інтернетом»  та розв’язували кросворди та ребуси, а також давали відповіді на запитання про вплив Інтернету на їхнє життя. На уроках інформатики учні 7 – 9 класів створювали свою обіцянку, щодо безпечного користуванням Інтернетом.
Учні зробили висновки про «плюси» та «мінуси» мережі Інтернет,  інтернетзалежність, та як її уникнути, а також про важливість дотримання всіх правил розумного користувача Інтернету задля власної ж безпеки