Зустріч з соціальним працівником
altЗ кожним роком все більше українських дітей користується Інтернетом у повсякденному житті. Можливість підключитися до мережі не тільки через ПК, але й за допомогою мобільних телефонів сприяє цій тенденції. Інтернет надає дітям та молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Проте, оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної.У зв'язку із цим виникає проблема забезпечення безпеки дітей. А хто їм може в цьому допомогти, якщо не батьки та вчителі
6 лютого у Годовицькій ЗОШ І – ІІІ ст. відбулася зустріч учнів 7 – 9 класів з соціальним працівником Мудрак М.І. з Пустомитівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Мар'яна Ігорівна провела бесіду на тему «Безпека в Інтернеті». Діти з цікавістю слухали правила поведінки в Інтернеті та виконували тести « Що нового я дізнався про Інтернет».
З метою надання батькам і педагогам допомоги з питань захисту дітей від впливу шкідливої інформації соціальний працівник залишила перелік рекомендованих для дітей онлайн-ресурсів. Зазначені матеріали допоможуть відкрити дітям цікавий, корисний і, головне, безпечний Інтернет.