Шановні мешканців району!
altІнформуємо Вас про те, що з 1 січня 2017 року в Україні розмір мінімальної заробітної плати становить 3200 гривень. Підвищення мінімальної заробітної плати - це виправданий крок, який спрямований на: покращення рівня життя громадян; збалансування Вашої праці з рівнем її оплати; підвищення фінансових можливостей місцевих бюджеті. Звертаємо Вашу увагу на те, що той найманий працівник, який отримує заробітну плату у "конверті" чинить зло не тільки для себе, але й для інших. Погодившись на одержання зарплати в "конвертах", Ви свідомо обкрадаєте самі себе. Пам'ятайте, що працівник, який отримує зарплату в "конверті" офіційно вважається непрацюючим.
   Йому не зараховується страховий стаж, а відповідно: він не буде одержувати пенсію по віку; його можуть звільнити в будь-який час, без жодних компенсацій; у нього немає права на відпустку; права на оплату лікарняних та допомогу по безробіттю; права на охорону праці;права на соціальне страхування.
     Крім того, отримання неофіційної заробітної плати - це обкрадання громади у
спосіб не сплати податків. Це те саме, що забрати продукти харчування в дітей у
дошкільному закладі чи медикаменти у хворих в лікарні.
   Усвідомте:усі разом ми впливаємо на розвиток наших громад; тільки від нас залежить рівень нашого життя; свідомість суспільства залежить від свідомості кожного з нас.
   У випадках примусового переводу Вас на не повну зайнятість або на зарплатуконверті", повідомляйте про це Управління соціального захисту районної
державної адміністрації (адреса, телефон).