Свято «В гостях у Дідуся Кенира» (до 190-річчя з дня народження Л. І. Глібова)
alt15 лютого  учні 6 класу Підберізцівського НВК І-ІІІ ступенів з класним керівником Музикою О.В. торкнулися найніжніших струн поетичного слова, привідкривши завісу століть, заглянули до хатини Дідуся Кенира. Саме у ній творилися славнозвісні байки Леоніда Глібова, що навчали нас високої духовності, найвищих моральних цінностей, тут були написані найкращі твори для дітей. Щасливий сміх дітвори, радість, пісенність знаходимо ми у цих віршах. Кмітливість ,розум, мислення розвивають у дітей акровірші, загадки Дідуся Кенира.
        Учні зуміли поєднати у святі усе: і поезії, яким уже близько двох століть, і сучасність. Працюючи над сценарієм, шестикласники вміло дібрали сучасні пісні, які перепліталися із поезіями Дідуся Кенира. Дівчата Яцейко Анастасія і Дмитерко Вероніка створили танцювальні композиції до пісень «Це зима...», «Дівчина-Весна», «Лише у нас на Україні».
      Лише шестеро учнів у класі, а так багато вдалося зробити. Вони зуміли зачарувати школярів поетичним словом Дідуся Кенира, красою, мелодійністю сучасної української пісні. Молодці, діти!
        Свіжістю, красою, змістовністю наповнили свято і презентація, створена педагогом - організатором Довгошиєю Н. В. і вчителем української мови і літератури Музикою О. В., а також виставка книжок, організована завідувачем бібліотекою Тиліпською З.І.     
       І ми сьогодні теж заглянули у світлицю поета, побували в гостях у Дідуся Кенира, напилися води із його цілющого джерела, торкнулися серцем до краси природи, зрозуміли: любити людейнайбільша насолода.
        Свято допомогло учням глибше пізнати красу поетичного слова Леоніда Глібова, відчути ту любов, якою було наповнене серце поета.
 
                                                                        Вчитель української мови і літератури Музика О.В.