Пам’яті героїв Небесної Сотні
altНа шляху до незалежності український народ часто втрачав своїх кращих синів та дочок. Ще кілька років тому ніхто з нас не міг подумати, що вшановуючи пам’ять відважних лицарів-козаків, юних захисників Крут, жертв Голодомору, бійців ОУН-УПА, ми станемо свідками схожих подій, а до списку борців за щасливе майбутнє увійдуть наші сучасникигерої Небесної Сотні ¬– люди, що рішуче стали до боротьби із злом у 2014 році, віддавши за перемогу власне життя.
Вшанування героїв Небесної Сотніце святий обов’язок кожного українця. Слава героїв невмируща! Події, що відбулись на Майдані, забути неможливо!
Схилили голови, згадуючи наших новітніх героїв, й школярі Зимноводівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Учні 9-Б класу під керівництвом педагога-організатора Савки М. А. підготували виступ присвячений Небесній Сотні. Вони розповіли про основні причини та перебіг Революції Гідності. Діти зазначили, що люди, котрі вийшли взимку 2013-2014 рр. на майдани, не планували жодних збройних сутичок, а просто хотіли заявити про свої права. Однак злочинна влада вирішила не зважати на думку народу та з допомогою зброї розігнати протестувальників
Школярі декламували вірші про ті події та відважних хлопців, що вийшли на захист честі та гідності українців. Пам'ять Ангелів Майдану усі присутні вшанували хвилиною мовчання
 Було продемонстровано фотографії героїв Небесної Сотні, а також відеоматеріали про події на Майдані. Прозвучали пісні, присвячені Небесній Сотні: Павла Дворського «Ангели Майдану» та Павла Табакова «Небесну Сотню, Господи, прийми». 
Українські Ангели, що загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, показали, що український дух є незламним, а народнескореним. Тому тепер нашим обов’язком є будувати ту державу, за яку вони загинули. Нашим обов’язком є пам’ятати їхній подвиг і дякувати Богу за тих сміливих і щирих людей, які були серед нас.