Дві перемоги у Польщі
altУ Перемишльському повіті відбувся шаховий турнір за кубок війта гміни Орли. Його учасниками стали понад три десятки змагунів з Перемишля, Радимна, Ярослава та околиць. Запрошення отримали і представники Пустомитівського району, оскільки ось уже впродовж кількох років триває співпраця,  обмін делегаціями спортовців, урядовців, освітян, учасників художньої самодіяльності Пустомитівського району і Перемишльського повіту, а також партнерство окремо взятої Солонківської сільської ради та гміни Орли Перемишльського повіту.
Цей шаховий турнір має свою традицію і проводився вже шостий рік поспіль. Отож, минулими вихідними війт Богуслав Слабіцький і директор школи в Низинах Гражина Пікула знову приймали аматорів шахового мистецтва. Гостинність господарів цьогоріч була надто щедрою: чотири нагороди   з шести, передбачених організаторами і регламентом, отримали гості з України. Переможцем опен-турніру вийшов автор цих рядків. Третє місце виборов представник Солонківської територіальної громади Тарас Круцько. Серед дітей шкільного віку не було рівних другокласнику Пустомитівської загальноосвітньої школи №2 Назару Калагурському. Назар провів турнір блискуче. Не дав шансів суперникам і переміг у всіх зіграних сімох партіях. Учень 3-А класу Пустомитівської ЗОШ №1 Мирослав Куза порадував п'ятьма перемогами, які дозволили йому  взяти третій приз для школярів
Змагання проходили в теплій, дружній атмосфері. Після турніру відбулися обміни досвідами щодо навчання гри в шахи, йшлося про  реалізацію проекту “Шахи до шкіл”. Наші партнери прийняли запрошення на турнір, який відбудеться в Пустомитах у травні.
Організувати шахову мандрівку допомогли волонтери українського війська Іван Буга, Олександр Волошинський, учасник бойових дій на Сході України Ігор Куза.