ВЕЛЕТ У ЦАРСТВІ ДУХА
altМинає життя, минають люди, а славні імена залишаються. Завданням сучасників є шанувати, а нащадків - пам'ятати їх. 125 років тому народився Йосиф Сліпий - митрополит, кардинал і Патріарх Української Греко-Католицької Церкви. З цієї нагоди у Зимноводівській ЗОШ  №1 учні 7-Б класу (кл.кер. Красій О.М.) провели захід, присвячений світлій пам'яті Патріарха. Діти переглянули фільм про життя і діяльність Йосифа Сліпого, декламували вірші, а також зачитали цікаві факти про становище української церкви у часи радянської влади.
   Не одну Голгофу пройшла наша Україна, проте милостивий Господь за страждання її винагороджує. Крок за кроком наша держава стає самостійною.
   Ця дорога важка, встелена терням, за неї заплачено найвищу ціну - життя людей, але осяяна вірою і впевненістю в те, що Україна буде розвинутою духовною державою.
   Наш земляк - Патріарх Йосиф Сліпий, який пройшов свою Хресну дорогу не зламавшись і щиро віруючи у воскресіння Церкви та України нам заповідав: " Отож заповітую вам усім: моліться, працюйте і боріться за збереження християнської душі кожної людини українського народу і за весь український нарід!"
 
Ольга Красій
вчитель української мови та літератури
Зимноводівської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів