Несемо «Українські різдвяні традиції» у Європу
alt11 лютого школа танцю CENAT (вихованцями якої є учні Мурованської ЗОШ І-ІІІ ступенів) на чолі з керівниками Тарасом та Веронікою  Холовими поїхали на гастрольну поїздку у Німеччину та Чехію із концертною програмою "Українські різдвяні традиції". Учасники школи танцю CENAT показували виставу "Вечори на хуторі біля Диканьки". Враження глядача від вистави було на ура, і слова вдячності із сльозами на очах ми чули аж до поки не всіли у автобус бо на концерті були присутні люди української діаспори.
     За 7 днів туру ми проїхали 3465 км. відвідали такі міста як: Дрезден, Хемніц, Нюренберг, Штутгард, Прага, Бохданєц. У процесі поїздки ми познайомились з новими друзями з якими домовились про тісну співпрацю. З усіма силами та сподіваннями нам це вдалось, до нас у Муроване 15.02 приїхав із Чехії наш друг Джозеф Макура, який проводив майстер клас для наших дітей по Disko shou dance. Море позитиву і максимальний заряд енергії привіз нам із міста Сєнов наш друг Джозеф.
      Надіємось наша співпраця та дружба буде розвиватись, у серпні він запросив нас у Чехію до себе на майстер класи і фестиваль то ж чекайте нових розповідей про наші гастрольні поїздки від CENAT.