Зубрянській школі – сімдесят !
altУ Зубрянському НВК відбулася зустріч із випускниками школи, присвячена 70-річчю від дня заснування української  школи у с. Зубра, організована заступником директора з виховної роботи Рисовською Іриною Петрівною. Святкування розпочалося молебнем у стінах школи, який провів о. Олег Пігій, настоятель греко-католицької церкви Святої Параскеви.
     О 16 годині в Народнім домі с. Зубра розпочалося святкування 70-ї річниці Зубрянської школи із перегляду ретроспективних кадрів, на яких було відображене приміщення старої школи, світлини перших випускників Зубрівської семирічної школи. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять вчителів та випускників, яких уже нема серед живих. 
     Директор школи, Сідун Володимир Васильович, виступив із привітальним словом та презентував досягнення та діяльність школи за десять останніх років.
Параняк Марія Петрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи,  представила здобутки школи у проектній діяльності учнів та вчителів.
     На святі були присутні випускники кількох поколінь та вчителі, що працювали у школі в ті роки. Із виступом вчителя української мови Ломницького Юліана Миколайовича присутні поринули в спогади про далекі шістдесяті роки. Атмосферу тих років пригадували й вчителі: Пушкар Віра Богданівна, Чорна Марія Йосипівна, Стадник Марія Іллівна, Старчак Марія Ільківна та Познанська Надія Іванівна.
     За співпрацю із учнівським та вчительським колективами подякував голова товариства « Любачівщина » Парадовський Богдан Петрович.
     Святкове дійство продовжив хор працівників школи, виступи вокального ансамблю «Леліточки», (керівник Тимець Олександра Антонівна), танцювального колективу « Веселинка » (керівник Кондратьєва Надія Орестівна).
     Завершила програму Рисовська Ірина Петрівна, яка звернулася зі словами подяки всім, хто взяв участь у підготовці свята, зокрема однокласнику та  випускнику сімдесятих років, Юнку Мирону Івановичу.  
      Виступ залишив зворушливі спогади  та приємні враження від сучасної школи у присутніх.  Ця зустріч стала єднанням випускників  кількох  поколінь.
Підготувала вчитель української  мови  Старчак О.З.