Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергоефективності „Енергія і середовище”
altВ м.Києві 16-17 лютого у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності „Енергія і середовище” під гаслом “Збережемо енергію – збережемо Планету”. Учасниками конкурсу є учні, вихованці загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів, які мають досягнення у практичній діяльності в сфері змін клімату, впровадження енергозбереження, використання поновлюваних джерел енергії для місцевих потреб, у підвищенні енергоефективності шкільних будівель та пропаганді енергозбереження. 
За рішенням компетентного журі з 232 учнівських робіт по всій Україні було відібрано 55 кращих для участі в фіналі. 
Серед них була Любицька Анастасія, учениця 10 класу Борщовицького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» з проектом ″Енергозберігаючі технології освітлення в школі. Заміни лампи - зміни світ». 
За підсумками конкурсу Анастасія посіла 6 місце, належно представивши Львівську область і була нагороджена грамотою, сертифікатом всеукраїнського зразку, а її вчитель нагороджений подякою за підготовку учасниці фінального етапу. Вітаємо Анастасію Любицьку з її досягненням, а також її керівника, вчителя хімії Фриса Юрія Степановича, адже ствердно можна сказати, що відкриття народжуються там, де закінчуються знання вчителя й починається нове знання учня.