Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді знайомить громаду Пустомитівського району з фахівцями із соціальної роботи, які працюють в закріплених за ними територіях
altЗ метою покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення, учасникам АТО та членам їх сімей, членам сімей загиблих Героїв Небесної Сотні та членам сімей загиблих учасників АТО, внутрішньо переміщеним сім’ям, з метою попередження сімейного неблагополуччя, правопорушень серед дітей, вчасного виявлення випадків жорстокого поводження з дітьми тощо у Пустомитівському РЦСССДМ працюють 7 фахівців із соціальної роботи.
 Фахівець із соціальної роботи Пустомитівського районного  центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді – це працівник, що має необхідну фахову підготовку та кваліфікацію, спеціалізується на здійсненні соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю, учасниками АТО та членами їх сімей, членами сімей загиблих Героїв Небесної Сотні та членами сімей загиблих учасників АТО, внутрішньо переміщеними сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах та працюють у закріпленій за ним території згідно планів роботи на місяць.
 Завдання та обов'язки:
 
1. Виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-інвалідів та інших соціально незахищених груп населення.
 2. Здійснення соціального супроводу сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.
 3. Забезпечення координації та взаємодії сім'ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах, кожного з її членів із суб'єктами соціальної роботи до повного вирішення їх проблем, надання їм послуг з інформування та консультування.
 4. Здійснення соціальної роботи із сім'ями, які опинилися у складних життєвих обставинах та в яких:
 •   батьки ухиляються від виконання батьківських обов'язків чи виконують їх неналежним чином, що зумовлено проблемами стану здоров'я (залежностей) тощо;
 •   батьки не мають можливості забезпечити належного утримання, виховання та догляду за дитиною, у тому числі, в яких батьки є безробітними;
 •   сім'ями або одинокими матерями, які мають ризик відмовитися забрати дитину з пологового відділення або іншого медичного закладу;
 •   сім'ями, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування або тимчасово влаштовані діти, які залишилися без піклування батьків або осіб, що їх заміняють;
 •   триває процес розлучення батьків, вирішення спорів між батьками щодо місця проживання дітей та способів і участі батьків, які розлучилися, у вихованні дітей;
 •   батьки є трудовими мігрантами та з сім'ями, діти в яких виховуються в інтернатних закладах;
 •   одна або декілька дітей вилучені за рішенням суду без позбавлення батьків батьківських прав та сім'ї, в яких батьки позбавлені батьківських прав відносно своїх дітей і існують юридичні підстави ініціювати поновлення батьків у правах;
 •   батьки або один із них чи діти або одна із них мають інвалідність;
 •   вчиняється насильство або існує реальна загроза його вчинення;
 •   проживають особи, в тому числі діти, які постраждали від торгівлі людьми;
 •   проживають особи (у тому числі діти, звільненні з установ виконання покарань, засуджені без позбавлення волі, перебувають під слідством чи на обліку, як правопорушники. 
      -проводить у сім’ях, серед дітей та молоді за місцем проживання інформаційно-просвітницьку роботу, спрямовану на формування стандартів позитивної поведінки, здорового способу життя шляхом розповсюдження соціальної реклами і проведення консультацій;
  -перенаправляє членів сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують соціальних послуг чи різних видів допомоги, до відповідних закладів, установ та організацій (різних форм власності та господарювання);
  -готує питання на розгляд Комісії з питань захисту прав дітей (у разі порушення прав дитини);
  -здійснює заходи, розповсюджує інформаційні матеріали з питань пропагування сімейних форм виховання та соціального захисту населення. 
                                               Фахівці із соціальної роботи:
   Стасюк Оксана Михайлівна – працює на території (згідно плану роботи на місяць) понеділок-Пикуловицької, перший вівторок-Гамаліївської, другий вівторок-Ямпільської середа-Борщовицької, четвер-Верхньобілківської сільської ради, п’ятниця - методичний день, подача звітності у ПРЦСССДМ. Контактний телефон 0972091913.
Гаврилюх Ліля Миронівна – працює на території (згідно плану роботи на місяць) понеділок-Гуменецької та Щирецької селищної ради, вівторок-Соколівської, середа-Пісківської, четвер-Дмитрівської сільської ради, п’ятниця - методичний день, подача звітності у ПРЦСССДМ. Контактний телефон 0962330175.
Іванова Ярина Михайлівна – працює на території (згідно плану роботи на місяць) понеділок-Старосільської, перший вівторок-Давидівської ОТГ, другий вівторок-Винничківської, середа-Звенигородської, четвер-Підберізцівської, сільської ради, п’ятниця - методичний день, подача звітності у ПРЦСССДМ. Контактний телефон 0971213503.
Мудрак Маріанна Ігорівна – працює на території (згідно плану роботи на місяць) понеділок-Сокільницької, вівторок-Годовицько-Басівської, середа-Скнилівської, перший четвер-Чишківської, другий четвер-Лисиничівської, сільської ради, п’ятниця - методичний день, подача звітності у ПРЦСССДМ. Контактний телефон 0676954140.
Бокало Наталя Ігорівна – працює на території (згідно плану роботи на місяць) понеділок-Кротошинської, Містківської, вівторок-Пасіки-Зубрицької, середа-Зубрянської сільської ради, четвер-Пустомитівської міської ради, п’ятниця - методичний день, подача звітності у ПРЦСССДМ. Контактний телефон 0967836284.
Богун Леся Романівна – працює на території (згідно плану роботи на місяць) понеділок-Солонківської, вівторок-Семенівської, середа-Вовківської, четвер-Раковецької, п’ятниця – Поршнянської сільської ради, методичний день, подача звітності у ПРЦСССДМ. Контактний телефон 0677814614.
Павельчак Богдана Богданівна – працює на території (згідно плану роботи на місяць) понеділок-Ставчанської, вівторок-Оброшинської, середа-Лапаївської, четвер-Сороки-Львівської сільської ради, п’ятниця – методичний день, подача звітності у ПРЦСССДМ. Контактний телефон 0977921811.
        У випадку виникнення питань по територіях сільських рад, де немає фахівця із соціальної роботи просимо звертатись у Пустомитівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою м.Пустомити, вул..Паркова, 2. Контактний телефон 2-00-40.