Подолаймо тіньову зайнятість спільними зусиллями!
altЛегалізація трудових відносин з найманими працівниками є важливим фактором, як для економіки району, країни, так і для соціального захисту працівників. Тому на сьогодні актуальним питанням залишається боротьба з виплатою заробітної плати "в конвертах", реалізація гарантій оплати праці, недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати та офіційне працевлаштування працівників.
З метою виявлення  та попередження порушень трудового законодавства в  районі працює комісія з питань легалізації  виплати заробітної плати та зайнятості населення, яка затверджена розпорядженням голови Пустомитівської РДА від 05.05.2016 №256. До складу комісії входять представники Пустомитівського відділення Галицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, управління пенсійного фонду в Пустомитівському районі, Пустомитівського районного центру зайнятості, відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі Пустомитівської РДА, управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділу статистики у Пустомитівському районі, Львівської місцевої прокуратури №3, Пустомитівського відділення поліції Франківського відділу ГУ Національної поліції у Львівській області та державний інспектор Головного управління Держпраці у Львівській області.
На комісіях звертається увага на дотриманні підприємцями законодавства про працю, легалізації робочих місць, виплати заробітної плати найманим працівникам не менше рівня мінімальної заробітної плати, про зміни до трудового законодавства при  прийнятті на роботу, а також до адміністративного та кримінального законодавства щодо посилення відповідальності за порушення в сфері праці.
Так, нагадуємо, що у новій редакції викладено статтю 24 Кодексу законів про працю України. Якщо раніше для укладення трудового договору було достатньо лише видання наказу чи розпорядження власника або уповноваженого ним органу про зарахування працівника на роботу або ж фактичне допущення працівника до роботи, то тепер законодавством для виникнення трудових відносин передбачено укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (Державної фіскальної служби) про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Звертаємо вашу увагу, що безпосередньо до КЗпП внесено конкретні розміри штрафів (фінансових санкцій), що понесуть роботодавці (стаття 265) за порушення законодавства з праці. Накладатиме їх Головне управління Держпраці  у Львівській області без рішення суду у розмірі від 1 до 30 мінімальних заробітних плат. Зокрема,
- за допуск працівника до роботи без оформлення трудових відносин, оформлення працівника на неповний робочий час у  разі  фактичного виконання роботи повний  робочий  час  та  виплату заробітної  плати (винагороди)  без нарахування та сплати ЄСВ та податків передбачено  штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат, встановлених на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо  якого  скоєне  порушення  (на  сьогоднішній  день – 96 000 грн);
- за порушення термінів виплати зарплати працівникам більш ніж за один місяць, виплата їх не в повному обсязі – 3 мінімальні зарплати (9 600 грн);
- за    недотримання   мінімальних   державних    гарантій   в   оплаті   праці  –  10 мінімальних зарплат за кожного працівника (32 000 грн.);
- за недопущення до перевірки з питань допуску працівника до роботи без  оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування –100 мінімальних зарплат (320 000 грн.).
- за порушення інших вимог трудового законодавства – 1 мінімальна зарплата (3200 грн).
          Поряд з цим значно посилюється адміністративна та кримінальна відповідальність за зазначені порушення трудового законодавства. Зокрема, статтею 172 Кримінального  кодексу України передбачено, що незаконне звільнення працівника з роботи з особистих мотивів чи у зв’язку з повідомленням ним про порушення вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» іншою особою, а також інше грубе порушення законодавства про працю караються штрафом від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян  (на сьогодні: 34 тис. грн. – 51 тис. грн.)  або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправними роботами на строк до двох років.
Ті самі дії, якщо вони вчинені повторно, або щодо неповнолітнього, вагітної жінки, одинокого батька, матері або особи, яка їх замінює і виховує дитину віком до 14 років або дитину-інваліда, караються штрафом від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51 тис. грн. – 85 тис. грн.) або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців».
Шановні працедавці! Не чекайте  проведення  перевірки, своєчасно оформляйте найманих робітників, виплачуйте і відображайте в звітності реальну заробітну плату. Пам'ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах, у т.ч. шляхом використання нелегальної найманої праці тягне фінансову, адміністративну та карну відповідальність.
 
Лідія Вовк,
                                                                             провідний спеціаліст відділу праці 
та  організаційно-кадрової  роботи
    управління   соціального   захисту 
населення  Пустомитівської  РДА