З особливою місією – в особливий полк
altНапередодні 8-березня старша група вокально-хореографічного ансамблю «Юна» прибула у 76-ий полк зв’язку з особливою місією. Привітати з святом і початком весни військовослужбовців – жінок, яких у полку більше половини. Ведучі програми Анастасія Осідач та Каріна Дмитраш, звертаючись до них, красивих, ніжних, розумних, загадкових, наголосили, що саме жінки наповнюють цей світ любов’ю, а найкращі з них служать у 76-му полку зв’язку.
Гарного святкового настрою додав присутнім у залі жінкам український народний танець. Зазирнути чоловікам у жіночу душу, щоб можливо, вони наблизилися до відповіді на вічне питання «чого хоче жінка?»,  допоміг невеличкий тест «Я жінка», який був пройдений на відмінно. А це означає, що кожна з них  сонце і вітер, вогонь і вода, радість і горе, біль і ліки.
Цікавою була презентація виставки картин невідомого художника «Жінка – Сонце», «Жінка – Ангел», «Жінка – Гіпноз», Жінка – Фенікс», «Жінка – Салют», «Жінка – Вулкан».
Сподобалась присутнім у залі і «Притча про ідеальну жінку» у виконанні Каріни Дмитраш та танець «Обійми мене». На святі звучали пісні «Кохайте жінку», «В чистім полі» (Наталія Цюзь, Христина Телюк, Сергій Івашко).
На завершення програми ведучі побажали жінкам, щоб їхнє життя було вічною весною, щоб вони за будь-яких обставин відчували себе Королевами, а  наймолодший соліст Дмитро Білий виконав пісню «Бережіть жінок».
Скласти сценарій та підготувати концертну програму для військових  допомогла учасникам вокально-хореографічного ансамблю «Юна» його незмінний творчий керівник Людмила Паук, а «Школярик» для поїздки в полк виділила начальник відділу освіти райдержадміністрації Мирослава Лісна.