Зустріч з працівником поліції
altСьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки. Тому профілактика правопорушень є невід’ємною частиною діяльності поліції та педагогів Сокільницької загальноосвітньої школи. 
      У рамках тижня правового виховання  заступником з виховної роботи  Ханас Т.Д. було організовано зустріч  учнів 5-11 класів з інспектором правоохоронних органів у справах неповнолітніх. З метою ознайомлення школярів з основними питаннями законодавства щодо підлітків і молоді у формі бесіди учні школи багато дізналися про адміністративну відповідальність неповнолітніх . Гість розповів  про стан злочинності та правопорушень, скоєних учнями  шкіл та молоддю в Пустомитівському районі, звернув увагу на види відповідальності дітей та їх батьків.
        Інспектор правоохоронних органів також провів бесіду  щодо небезпечних ігор у соцмережах.  Над вирішенням такої проблеми працюють і працівники поліції Пустомитівщини, і освітяни, і кіберполіція, яка виявляє осіб, причетних до створення подібних груп у соцмережах. 
          Також класними керівниками було проведено бесіди з правової тематики. Сподіваємося на те, що учні Сокільницької загальноосвітньої школи не будуть скоювати ніяких правопорушень і завжди дотримуватимуться законності та правопорядку.