Вітаємо волейбольну команду вчителів Милятичівської школи з перемогою!
altТрадиційно у березні щорічно проходить спортивна спартакіада  серед педагогів Пустомитівського району. Цьогоріч турнір відбувся 12 березня у спортивному залі Пустомитівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. У турнірі з волейболу приймали участь 5 жіночих та 5 чоловічих команд. Перед початком заходу з привітальним словом до учасників змагань звернулися начальник відділу освіти Пустомитівської райдержадміністрації Лісна М.М., голова профспілки працівників освіти району Качмарик М.А. Після виконання Державного Гімну України  розпочалися змагання. 
   Завдяки старанній та злагодженій грі та енергійної підтримки вболівальників, команда Милятичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів впевнено здобула перемоги  над командами Пустомитівської ЗОШ І-ІІІ №1, Солонківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ямпільського НВК і вийшла у фінал. У напруженій і цікавій боротьбі, перемігши у фіналі сильну команду Містківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, команда Милятичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів здобула вдруге поспіль перемогу  з волейболу серед працівників освіти. До цієї перемоги ми йшли з тяжкою та сумлінною працею. Перед будь-якими труднощами не опускали рук та впевнено добивались нашої цілі. Щиро вдячні нашим вчителям, спортивному керівнику Михальчуку Олександру Пилиповичу. 
   Команди-призери турніру отримали  грамоти, призи та хороші, приємні слова подяки та побажань. Змагання пройшли у доброзичливій атмосфері,  усі залишилися задоволені змаганнями.
  Всі команди проявили  належний рівень підготовки, проте ми собі  довели, що жага до перемоги творить чудеса!
    Вітаємо  команду та  бажаємо перемог у майбутньому!