Бути прийомними батьками – нелегка справа!
altВчора Пустомитівським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано зустріч з прийомними батьками, які функціонують на території Пустомитівського району. На зустріч були запрошені представниця служби у справах дітей Щепанкевич Ірина Іванівна та представниця Пустомитівського управління соціального захисту населення Битюга Наталя Петрівна. 
       Метою зустрічі було обговорення декількох питань, зокрема оздоровлення, пільг на оплату за комунальні послуги, безпеку дітей в соціальних мережах. Особливу увагу було зосереджено на питанні підліткового віку у дітей, роздано методичний матеріал та проведено анкетування для батьків «Ми і наші діти». 
    Бути прийомними батьками – нелегка справа! Кожна дитина в цій сім’ї отримує доступ до якісної освіти, безпечного життя та захист від заподіяння шкоди. Саме тому ми разом маємо надавати допомогу прийомним сім’ям. Адже прийняти в сім’ю дитину, яка потребує допомоги, не кожен здатен. 
Прийомні батьки та учасники зустрічі отримали позитивні емоції та корисні знання, які так необхідні для гармонійного розвитку стосунків у сім'ї.