Керманич області відвідав Пустомитівщину
alt18 березня голова облдержадміністрації Олег Синютка відвідав фермерське господарство «Радвань Нова», що функціонує з 2007 року на території Семенівської сільської ради. Керманич області оглянув господарство, у т.ч. його кормову базу, поцікавився у голови ФГ  Антона Мільчевича приплодом овець та планами на майбутнє, побажав успіхів у роботі. Під час огляду господарства були присутні голова райдержадміністрації Володимир Говенко, представники департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, сільський голова Роман Максисько.
Довідк.: Голова фермерського господарства «Радвань Нова» Мільчевич Антон Антонович – учасник бойових дій, брав участь в проведенні антитерористичної операції на Сході України з вересня 2014 року по вересень 2015 року. 
  Фермерське господарство «Радвань Нова» працює над розвитком вівчарства в районі, збільшенням поголів’я овець та розширенням матеріально – технічної бази. Також у пріоритетах – збільшення кількості робочих місць для бійців АТО, що повернулися зі Сходу України.
У 2016 році фермерське господарство отримало 100 тис. грн.  з районного бюджету (згідно з районною програмою «Часткове відшкодування генетичних ресурсів овець»), за які придбало  110 гол. овець.
Також, господарство одержало фінансову підтримку на зворотній основі у вигляді пільгового кредиту, в розмірі 404 тис. грн., на реалізацію бізнес – плану (через Львівський обласний фонд підтримки індивідуального житлового  будівництва на селі,  відповідно до Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва на селі на 2016 рік), за що було придбано 10 гол. племінних баранів, дискова борона, матеріали на будівництво кошари і корми для овець.