Дотримання правил пожежної безпеки у побуті
alt22 березня інспекторами Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області за участю спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівником Сокільницької сільської ради та працівником Пустомитівського районного центру соціальної центру для сім’ї дітей та молоді було проведено відпрацювання Сокільницької сільської ради Пустомитівського району щодо попередження виникнення пожеж та загибелі на них людей, зменшення кількості травмованих і загиблих, та мінімізації збитків від пожеж. 
Під час проведення відпрацювання було проведено лекцію з учнями початкових класів Сокільницької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.Франка, щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті.
Обстежено житлово-побутові умови проживання багатодітних сімей та сімей, діти яких опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в службі у справах дітей райдержадміністрації, проведено бесіду щодо належного виконання батьківських обов’язків та ознайомлено з правилами безпечної поведінки та дотримання вимог пожежної безпеки.