Посвята в читачі бібліотеки
altУ Звенигородській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася посвята першокласників  в читачі бібліотеки.  Учні з нетерпінням чекали цього дня, вивчили всі букви і навчились виразно читати. На святі діти розповідали чудові вірші про книгу,  відгадували  загадки про казкових героїв, виконували різні завдання, щоб довести всім, що вони дійсно вже багато знають і хочуть знати ще більше.  
Бібліотекар школи О. З. Вітязь  продемонструвала маленьким читачам мультиплікаційний фільм  про хлопчика Грицька, який не вмів поводитися з книгами і не розумів, що вони важливі в житті.  Діти обговорили  правила охайного поводження з книгою, дали обіцянку берегти, любити і читати книги, дружити з ними, аби не осоромити дане їм сьогодні  звання «Почесний читач бібліотеки».  Вони вибрали собі для читання в бібліотеці різні книжечки і взяли їх додому, щоб прочитати . 
Бібліотека поповнилася розумними, добрими і вірними друзями, які, маємо надію, стануть її постійними та відповідальними читачами. В цей весняний день наші дорогі першокласники піднялися ще на одну сходинку до знань. Нехай цей шлях набуття життєвої мудрості буде для них радісним і цікавим. Хай не буде в них жодного дня, щоб вони не прочитали бодай однієї сторінки з нової книги. Адже людина, яка любить і вміє читати, - щаслива людина!