Рятувальники здійснили відпрацювання населеного пункту та провели урок з дошкільнятами
altФахівцями Пустомитівського районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області проведено відпрацювання Сокільницької сільської ради щодо попередження виникнення пожеж та загибелі на них людей. Захід відбувся за участі представників місцевої влади, фахівців місцевого відділення поліції, працівників районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також Пустомитівського РЕМ. Особлива увага приділялась самотнім людям похилого віку та багатодітним сім’ям. Рятувальники провели з мешканцями інструктаж щодо дотримання основних правил пожежної безпеки при експлуатації електроустановок, електромереж та пічного опалення, а також про заборону спалювання сухої рослинності. В результаті відпрацювання рятувальники роздали громадянам профілактичні пам’ятки та листівки щодо недопущення пожеж в населених пунктах і в побуті, а також щодо попередження пожеж в екосистемах. 
Крім того, фахівці ДСНС розмістили листівки зовнішньої соціальної реклами з питань пожежної безпеки у Сокільницькій загальноосвітній школі, магазинах, а також дошках оголошень, що знаходяться на території с. Сокільники Пустомитівського району.
Цього ж дня рятувальники 25 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Львівській області в рамках проведення акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» провели урок безпеки життєдіяльності у дошкільному навчальному закладі № 2 м. Пустомити по вул. Фабрична.
Оскільки діти ще зовсім маленькі, вогнеборці разом із вихователями намагалися якомога доступніше донести до них таку важливу інформацію, як правила безпеки поводження з вогнем. 
Фахівці ДСНС пояснили малечі, що в разі виникнення пожежі необхідно повідомляти дорослих та викликати рятувальників за номером телефону «101». 
Дошкільнятам також продемонстрували пожежно-технічне обладнання автомобіля і пояснили, як його використовують рятувальники у разі виникнення пожежі. Кожному бажаючому дали можливість усе роздивитись та посидіти за кермом пожежного автомобіля.
Усе почуте та побачене викликало у дітей чимало запитань, на які рятувальники з радістю відповідали у доступній формі. 
Діти ще довго не хотіли розлучатися з працівниками ДСНС, які в свою чергу пообіцяли завітати до них ще.
Кожен з нас розуміє, що досвід дитинства багато в чому визначає доросле життя людини, тому важливо саме зараз, на даному етапі навчати малечу основним правилам поведінки у разі виникнення тих чи інших небезпечних ситуацій.