Нарада - семінар вчителів ЗНЗ Пустомитівського району, які працюють із дітьми з особливими освітніми потребами
altЗапровадження сучасних моделей організації навчання, виховання і реабілітації дітей з особливими освітніми потребами потребує підготовки педагогічного колективу до здійснення кореційного процесу. З метою формування компетентності педагогів щодо застосування особистісно-орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності дітей  29 березня 2017 р. відбулася нарада-семінар вчителів загальноосвітніх навчальних закладів Пустомитівського району, які працюють із дітьми з особливими освітніми потребами. 
Проблема, яка представлена для розгляду: "Діти з особливими освітніми потребами. Специфіка навчання та корекційного впливу." Завідувач Пустомитівської РПМПК К.Прус окреслила нормативно-правове поле забезпечення освітніх потреб дітей. Консультант РПМПК Н. Городна зупинилася на корекційній спрямованості навчального процесу.
 Усі учасники наради були активними у дискусії про стратегії роботи з дітьми  з особливими освітніми потребами. Педагоги ділилися досвідом навчання своїх учнів, розкривали особливості  соціальної інтеграції вихованців.
Під час  практичного тренінгу кожен з учасників мав змогу по-новому розкрити свій педагогічний потенціал,  збагатити досвід новими вправами для здійснення корекційно-розвиткової роботи.