КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ У «ВІНОЧКУ»
altПедагоги дошкільного навчального закладу №1 м. Пустомити, завідувач Оксана Векляк, вдруге організували у своєму «Віночку» Кольоровий тиждень, що триває з 27 по 31 березня. Весна до цього заходу спонукає нас найбільше! Відразу повідомляємо, що батьки радо підтримуютьцю креативну ідею, за що ми щиро вдячні.
Послідовність «кольорових» днів така:
Понеділок – зелений день. Заспокійливо діє на дітей після вихідних,знімає агресію, робить врівноваженим . 
Вівторок – червоний день. Підвищує працездатність, силу та відчуття впевненості, покращує настрій і зміцнює волю.
Середа – жовтий день. Стимулює мозкову діяльність, моторику, стимулює уяву та практично не набридає.
Четвер – синій день. Знімає збудження та агресію,проганяє тривогу, очищає мислення, сприяє розвитку розумових здібностей, поліпшує пам'ять і вважається кольором знання.
П’ятниця – різнокольоровий день для закріплення вивченого матеріалу та розвитку вміння бачити красу кольорів довкола.
Оздоровлення кольором проходить у різних формах. Вихователі дбають за інтер’єр у кольорі, обдумують цікаві кольорові освітньо-виховні ситуації: «Зелені мрії перших квітів» (О.Мар’яш), «Червоні рибки в чарівному акваріумі»(Л.Лисяк), «Сонячні промінчики у курчатка та кульбабки» (Н.Чмир), «Як річка синій колір шукала», «Кольорові гості» (Н.Чмир), «Загублені крильця жучка Сонечка» та «Золоті Равлики» (Ю.Андрусів) тощо. 
Діти «вдихають колір»  під час   «Хвилинки-кольоринки», вживають кольорову воду, смакують кольоровими овочами та фруктами, споглядають кольори та виконують творчі роботи з кольором, слухають і складають кольорові казки  та постійно отримують безліч цікавої кольорової всячини.
А в п’ятницю, в день різнокольоровий,проходитиме спільна творча робота педагогічних працівників дошкільних закладу і вихованців. Ми створимо панно «Такі ми всі чудові і різнокольорові !!!!» (нетрадиційні методи малювання).
Пропонуємо до вашої уваги кілька світлин.