Навчальний семінар
alt31 березня у відділі освіти Пустомитівської РДА відбулася зустріч учителів правознавства Пустомитівського району з співавтором підручника «Основи правознавства. 9 клас» Іриною Васильків
       Ірина Дмитрівна провела навчальний семінар "Використання методичних можливостей підручника на уроках правознавства",  на якому  обговорили особливості ситуації з оновленням навчальних програм та важливість долучення вчителів до процесу обговорення змін в освіті. Ознайомились із Навчальною програмою з основ правознавства для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою на колегії МОНУ 08.09.2016р. та висловили свої очікування щодо майбутніх підручників. На розгляд учителів був представлений проект макету підручника «Основи правознавства. 9 клас» (автори: Васильків І.Д., Кравчук В.М), поданий на Всеукраїнський конкурс. 
«Зручний, багатофункціональний і абсолютно новий підручник. Для дітей, які люблять символи і асоціації, для вчителя, який хоче зберегти горло здоровим», - так коротко охарактеризувала свою книгу пані Ірина.
       Серед нових можливостей, які пропонує цей підручник, автор відзначила зручний апарат орієнтування, інфографіку, посильні завдання для домашньої роботи, повністю розроблені практичні заняття та уроки узагальнення, матеріали для актуалізації та рефлексії на уроці, багато практичних завдань і юридичних ситуацій та достатня кількість витягів із нормативно-правових актів для їх розв’язання. Підручник буде цікавим для учнів, які люблять сприймати нове через образи, символи та асоціації, а вчителям дозволить застосувати нові підходи у роботі з термінами і поняттями.
    Повну версію підручника розміщено для ознайомлення та вибору на сайті http://www.repository.imzo.gov.ua/, а також для перегляду на сайті видавництва аston.te.ua з 20 березня 2017 року.