Попередження виникнення пожеж
alt18 травня інспекторами Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області за участю спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з представниками Поршнянської сільської ради та соціальних робітників Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких, непрацездатних громадян, спеціалістами Пустомитівського МЖКП, фахівця із соціальної роботи Пустомитівського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді було проведено відпрацювання Поршнянської сільської ради Пустомитівського району щодо попередження виникнення пожеж та загибелі на них людей.
Відпрацювання проводилося з метою попередження виникнення пожеж у регіоні, зменшення кількості травмованих і загиблих, та мінімізації збитків від пожеж. 
Під час проведення відпрацювання було проведено лекцію з учнями Поршнянської ЗОШ І-ІІ ст., щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті.
Обстежено житлово-побутові умови проживання багатодітних сімей, одиноких та людей похилого віку, проведено бесіду щодо належного виконання батьківських обов’язків та ознайомлено з правилами безпечної поведінки та дотримання вимог пожежної безпеки.