Пустомитівщина попрощалася із загиблим героєм
altaltaltСьогодні на Пустомитівщині прощалися із Володимиром Зейликом, учасником АТО, який загинув 7 серпня неподалік Мар’їнки.  Разом з родиною, близькими та друзями,  в останню путь героя проводжала багатолюдна процесія з представників духовенства,  обласної та районної державних адміністрацій, районної і міської рад,  служб району,  побратими покійного, військові, громадськість. 
Серед інших, при здійсненні чину поховання були присутні голова облдержадміністрації Олег Синютка, його заступники Ростислав Замлинський і Ірина Гримак, голови районних ради та держадміністрації Галина Гичка і Володимир Говенко та  їх заступники, міський голова Олег Серняк.
Поховали Володимира у його рідних Лісневичах (мікрорайон м.Пустомити).
Низько  схиляємо голови перед світлою пам’яттю Володимира та висловлюємо співчуття рідним і близьким покійного.
Довідка: Володимир народився 14 липня 1996 року. Навчався у Пустомитівській ЗОШ №1. Був призваний на військову службу  Пустомитівсько-Городоцьким ОРВК 31.10.2014 року у військову частину А4623 м.Камянка-Бузька Львівської області. Згодом підписав контракт і служив в окремому батальйоні спеціального призначення “Донбас-Україна” (звання - солдат, посада — водій).
У покійного залишилися батьки та молодший брат  Максим, 2002 р.н.