На громадській раді
alt
Відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації. У ході засідання обговорено питання залучення в 2017 році  інвестицій у Пустомитівський район та виконання заходів енергозбереження. З інформаційною довідкою виступила начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації Олена Марущак.
Присутніх було поінформовано про роботу, яка ведеться відділом економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації  для покращення інвестиційного іміджу району та зростання поінформованості потенційних інвесторів про можливості інвестування.
    Начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Любов Рибак поінформувала присутніх, що відділом житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації розроблено «Програму енергозбереження для населення Пустомитівщини на 2017-2020 роки», яку затверджено рішенням Пустомитівської районної ради від 13 січня 2017 року № 214.Програмою передбачено відшкодування відсотків у розмірі 15%  річних в національній валюті за кредитами, отриманими мешканцям району на впровадження енергозберігаючих заходів та на заходи, орієнтовані на використання альтернативних до газу джерел енергії. З початку року за цією програмою 29 позичальників отримали кредити в банківських установах району з сумою компенсації 19532,21 грн..