Зустріч Горобогори
alt9.01.2018 року на базі фермерського господарства  Петра Вовка «Малинівка» с.Містки агротуристичний кластер «ГорбоГори» провів перші в цьому році збори!
      В зустрічі взяли участь директор департаменту агропромислового розвитку Наталія Хмиз, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко, начальник відділу агропромислового розвитку Пустомитівської районної державної адміністрації Ігор Либик, директор Львівського обласного фонду підтримки житлового будівництва на селі Зіновій Древняк, представник Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького Світлана Кропивка, керівник проекту «АТ Зелений кошик» Володимир Худо, голова кооперативу «ГорбоГори» Антон Мільчевич, директор ТзОВ «Карпатський Водограй» - Олег Габуда,  керівники фермерських господарств «Мандзюк і К» - Ігор та Тарас Мандзюки, «Кмітливість» - Михайло Кметик, «Західний Равлик» - Іван та Ірина Юзькевич,  «Агротем» - Олег Тимчишин. 
 Відбулася гаряча дискусія де було дано відповіді на багато актуальних запитань про функціонування агротуристичного кластеру та кооперативу «ГорбоГори» і втілено впевненість, що аграріям району під силу втілювати в життя і в розвиток району неймовірні задуми.         
Обговорили також і незадовге відкриття фермерського магазину «ГорбоГори» в місті Пустомити, де і відбудеться наступна зустріч.