Олег Синютка заслухав звіт голови райдержадміністрації
alt2 березня в сесійній залі Пустомитівської районної ради голова райдержадміністрації Ігор Хрунь прозвітував про роботу у 2017 році та основні завдання на 2018 рік. Серед інших, на слуханнях були присутні голова облдержадміністрації Олег Синютка, заступник голови районної ради Іван Мудрий, Пустомитівський міський голова Олег Серняк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району, органів місцевого самоврядування,  духовенство, представники інститутів громадяського суспільства, громадськість.
На початку зустрічі присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників антитерористичної операції.
У своєму виступі очільник району розповів про економічну ефективність та інвестиції, стан сільськогосподарського виробництва, виконання бюджетів, обсяги надходжень податків та зборів, ринок праці, соціальну допомогу пільговим категоріям населення,  призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг,  соціальний супровід демобілізованих учасників АТО, військово-патріотичне виховання молоді, будівництво та ремонт об'єктів соціально-культурного розвитку, ремонт доріг, план роботи на поточний рік.
Заступник голови районної ради Іван Мудрий зупинився на питанні співпраці всіх гілок влади району. 
Мешканці Пустомитівщини змогли задати питання, які їх турбують.
На завершення зустрічі, Олег Синютка подякував за проведену роботу колишньому керівнику району Володимиру Говенку, першому заступнику голови райдержадміністрації Павлу Городечному. Також, відзначив депутата Верховної Ради України Богдана Дубневича, депутатів обласної ради Мирославу Лісну та Івана Лабая за вагомий внесок у розвиток району та вирішення важливих питань регіону.
Керівник області зазначив, що йому приємно приїзджати у місцевість, де зроблено великий обсяг робіт та висловив побажання й надалі працювати у напрямку покращення добробуту жителів району.