ОБЕРЕЖНО, ПОЖЕЖІ
altУ зв’язку з тим, що на території Львівської області почастішали випадки загорань культових споруд, зокрема пам”ятки сакральної архітектури (5серпня в с.Велика Горожанна в церкві Введення в Храм Пресвятої Богородиці (УГКЦ) виникла пожежа. Внаслідок пожежі обвалилися два куполи церкви. Церква побудована у 1798 році, є пам’яткою архітектури місцевого значення.) та враховуючи стан організації протипожежного захисту культових споруд, вважаємо за доцільне нагадати Вам про необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки у культових спорудах, які являють собою місця масового перебування людей і представляють велику історичну та культурну цінність.
Основними причинами пожеж є необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні і експлуатації електромереж і електроприладів, занесення стороннього джерела запалювання ззовні, розряди блискавки.
Все це свідчить про актуальність і необхідність цілеспрямованої постійної праці, направленої на збереження існуючих і зведення нових Храмів.
Враховуючи  вищевикладене, звертаємося до настоятелів Храмів та церковних комітетів із проханням бути більш пильними і уважними при користуванні відкритим вогнем та електроприладами, вирішити питання організації охорони Храмів, обладнання їх системами автоматичної пожежної сигналізації та проведення вогнезахисного просочення дерев”яних конструкцій горищ та дахів, що дасть можливість вчасно виявити пожежу і значно зменшити матеріальні втрати у випадку їх виникнення, оснащення первинними засобами пожежегасіння, ремонту електромережі, яка не відповідає вимогам улаштування електрообладнання.
 
 
Відділ цивільного захисту райдержадміністрації