Суб’єктам господарювання надали консультації з природоохоронних питань
alt9 серпня заступник голови райдержадміністрації Володимир Войтович та начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Назарій Брода провели нараду з структурними підрозділами райдержадміністрації та приватними підприємцями району. Нарада проходила за участю старшого державного інспектора Державної фіскальної служби України головного управління ДФС у Львівській області Юрія Воронка. Основним питанням порядку денного наради було питання аналізу підприємств та установ району, які платять екологічний податок, однак не мають дозвільних документів (дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, дозвіл на спец водокористування, декларація на утворення відходів).
  Звертаючись до запрошених учасників наради, заступник голови райдержадміністрації Володимир Войтович наголосив: керівництво району тримає на контролі процес оформлення місцевими підприємствами, органами місцевого самоврядування, структурними підрозділами райдержадміністрації та службами району дозвільних документів у сфері екології. Володимир Войтович нагадав, що ці документи є підставою для нарахування екологічного податку, значна частина якого залишається в районі.
   Назарій Брода, в свою чергу, наголосив, що згідно закону України «Про охорону атмосферного повітря» викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватись після отримання дозволу.Він ознайомив присутніх з переліком документів для отримання дозволів та переліком ліцензійних організацій у Львівській області, які виготовляють дані дозволи та закликав оформити відповідні дозвільні документи, щоб запобігти штрафів, які накладає Екологічна інспекція у Львівській області та сплачувати екологічний податок в повному обсязі.