З нагоди професійного свята кращі підприємці отримали нагороди від керівників району
altОдним зі свят, яким розпочинається золота осінь, є професійне свято – День підприємця. З нагоди цієї дати сьогодні, 7 вересня, о 12:00 годині в залі засідань Пустомитівської районної ради відбулися урочистості. З вітальними словами до підприємців звернулися голова райдержадміністрації Ігор Хрунь та голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка. 
Вони наголосили, що розвиток підприємництва є одним із найважливіших чинників відновлення економіки держави, тому необхідно будувати партнерські відносини з бізнесом, які засновані на взаємодовірі та взаємодопомозі.
altЗа вагомий особистий внесок у розвиток і вдосконалення підприємницької діяльності району, досягнуті успіхи, ефективну співпрацю з органами виконавчої влади та з нагоди професійного свята  – Дня підприємця грамотами-подяками Пустомитівської державної адміністрації та Пустомитівської районної ради було нагороджено кращих підприємців району. Також пам’ятні подарунки отримали представники різних галузей, що розвивають наш край та забезпечують робочими місцями населення.