Нарада щодо реалізації інфраструктурних об'єктів на території Пустомитівського району

altalt17 вересня голова Пустомитівської районної ради Ігор Хрунь провів нараду щодо реалізації інфраструктурних об'єктів на території Пустомитівського району за рахунок різних джерел фінансування.
У нараді взяли участь: заступник голови Пустомитівської райдержадміністрації Володимир Войтович, начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації Олена Марущак, начальник управління державної казначейської служби України у Пустомитівському районі Руслана Ярмола, керівники та відповідальні працівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
Впродовж наради було проаналізовано стан проведення будівельних робіт на об’єктах, ремонт і реконструкція яких здійснюється за рахунок субвенції як з державного та із місцевих бюджетів.                      

Принагідно заступник голови райдержадміністрації Володимир Войтович зауважив на проблемних моментах та дав доручення керівникам структурних підрозділів по об’єктах на яких виконуються роботи постійно контролювати та в разі неякісного виконання робіт повідомляти відповідні служби.