Про посів озимих культур
altaltСьогодні 18 вересня начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Ігор Либик та завідувач сектору виробництва сільськогосподарської продукції та розвитку сільських територій відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації  Іван Голець оглянули посіви ріпаку озимого під урожай 2019 року у фермерських  господарствах «Мандзюк і К»  с.Поршна та «Загірянське» с. Загір’я. 
Посів ріпаку озимого в даних господарствах проведено в оптимальні терміни до 25 серпня. На даний час сходи рослин  рівномірні, знаходяться в доброму стані та з оптимально густотою 40-50 шт. рослин на кв. метрі. Рослини знаходяться на стадії розвитку -  2-3-х справжніх листків. 
Також господарства району в тому числі ф.г. «Мандзюк і К» та «Загірянське» розпочали посів озимих зернових культур, зокрема ф.г. «Загірянське» проводить посів ячменю озимого на площі 25 га.  Одночасно із посівом озимих культур в господарствах проводиться збір картоплі та сої.
На даний час всіма категоріями господарств посіяно 2300га озимих зернових культур (23,8% до завдання). Крім цього сільськогосподарськими підприємствами посіяно 1916га озимого ріпаку (110,8% до завдання).
Осінньо –польові роботи в господарствах тривають і проаналізувавши потребу та забезпеченість насінням, мінеральними добривами, паливно – мастильними матеріалами тощо в сільськогосподарських підприємствах, можна з впевненістю сказати, що заплановані обсяги посіву озимих  сільськогосподарських культур під урожай 2019 року буде виконано на 100%.